دکتر محمد ساطعی

اخبار

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

فرصت ایجاد شده از برجام، ابدی نیست، و با تغییرات رخ داده در وضعیت سیاسی طرف‌های برجام، یقینا اقدامات حسن روحانی، رييس جمهور كشورمان بسیار مهم است، در این فرصت، اما، بازسازی و تجهیز و نوسازی زیر ساخت‌های فرسوده حمل و نقل، باید در اولویت قرار گیرد، این سوال که آیا بهتر نبود بودجه مصرف شده برای خرید هواپیما و... صرف بخش دیگری از حمل و نقل می‌شد را باید در بودجه‌های عمرانی کشور جستجو کرد، اخیرا اعلام شد حجم واردات قاچاق به کشور، چندین برابر بودجه عمرانی کشور است!

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

مهم ترین مشکلی که امروزه بنادر ساحلی به علت رشد سریع استفاده از کانتینر در حمل ونقل دریایی با آن مواجه هستند، فقدان فضای کافی به منظور انبارسازی و همچنین وجود نداشتن دسترسی مطلوب به مقاصد کالا به علت استفاده از شیوه های سنتی انتقال کالا است .

سرمایه گذاری اندك در امور ناوگان طي ده سال

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

سرمایه گذاری از سال 1384 لغایت پایان سال 1393 در امور ناوگان (واگن باری، واگن مسافری، لکوموتیو) طبق کتاب آمار رسمی سال‌نامه آماری سال 1393 منتشره در تابستان سال 1394 از طرف معاونت برنامه­ریزی و اقتصاد حمل­ونقل راه­آهن زنگ خطر توقف قطار سرمایه­ گذاری در امور ناوگان را به صدا در آورده است که کاملاً از این آمار می­توان نتیجه گرفت که برای حل مشکل باید تصمیم­گیری را فراتر از راه­آهن وزارت راه و شهرسازی برد و به عنوان یک بحران در این صنعت به دولت، مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.

شعار؛ سد راه توسعه حمل¬ ونقل ریلی

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

در راستای محقق شدن اقتصاد مقاومتی، راه آهن از جمله بخش‌های مهم و زیربنایی است که فرآیند توسعه اقتصادی را تحت تأثیر قرار می‌دهد، در نتیجه به منظور افزایش سهم راه آهن درحمل و نقل، باید زیرساخت‌های ریلی افزایش یابند.

Search

Latest News

جستجو در سایت